نیکنام لک پورمعاون پشتیبانی

معرفی معاونت پشتیبانی و خدمات تخصصی

معاونت پشتيباني پژوهشگاه با فلسفه ارايه خدمات مورد نياز، به موقع ، به اندازه، و مناسب درجهت دستيابي به اهداف پژوهشگاه، ايجاد شده است. در اين راستا، اهميت و نقش اين معاونت براي دستيابي به اهداف پژوهشگاه داراي پيچيدگي ، گستردگي و تنوع وظايف و مسئوليت هاست.

تدوين استراتژي هاي معاونت به خصوص استراتژي‌ها و سياست‌هاي امور پشتيباني اعم از منابع انسانی، اداری، مالی، فني و عمومی در راستاي اهداف كلي پژوهشگاه از جمله امور مطالعاتي و كارشناسي اين معاونت است كه همواره، مد نظر همكاران اين حوزه بوده است.

نهايي كردن مطالعات انجام شده در حوزة معاونت، به منظور فراهم كردن امكان تصميم‌گيري ریاست و هيأت رييسه پژوهشگاه، همچنين مشاركت در تصميم‌سازي هاي مشترك با ساير معاونت ها، تعامل با ساير دستگاه‌هاي برون سازماني مرتبط، مانند سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و ... از وظايف اين معاونت است.

ابلاغ تصميمات اتخاذ شده در هيأت رئيسة پژوهشگاه به منظور اجراي برنامه در هريك از زير مجموعه‌ها، هدايت امور به منظور اجراي درست و دقيق برنامه‌ها به خصوص در زير مجموعه‌هاي امور پشتيباني نيز از ديگر وظايف اين معاونت است.

بخشهای مختلف معاونت پشتیبانی و خدمات تخصصی

خط مشی

ISO


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 58 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو