مریم آرمندمدیر امور پژوهشی

درباره اداره امور پژوهشی

این اداره در راستای وظایف تعیین شده معاونت پژوهشی و فناوری پژوهشگاه، به ساماندهی روند طراحی و تصویب و اجرای طرح‌ها، نظارت بر روند اجرای طرح بر اساس زمان‌بندی طرح، نظارت بر روند داوری طرح، نظارت بر روند تهیه گزارش پایانی طرح، گرنت یابی برای پروژه‌های پیشنهادی با همکاری پژوهشکده‌ها و سایر واحدها، ساماندهی به انتشارات علمی اعضای محترم هیات علمی پژوهشگاه مقاله‌ها و خلاصه مقاله‌ها، نظارت و مستندسازی انتشارات اعضای محترم هیأت علمی پژوهشگاه بر اساس آیین نامه های مصوب، هماهنگی‌های لازم برای‌تشکیل جلسه‌های شورای علمی و کمیته اخلاق و تهیه مصوبه‌های مربوطه می‌پردازد.

این اداره در راستای تسهیل عملکرد پژوهشی محققان پژوهشگاه، پايگاه داده ثبت طرح‌های پژوهشی اعضای محترم هیات علمی را با همکاری اداره فن‌آوری اطلاعات پژوهشگاه طراحی و راه‌اندازی کرده است تا اعضا بتوانند ضمن ثبت سریع ایده های خود برای به روزرسانی و ساماندهی طرح‌های پژوهشی، مقاله و ... خود اقدام کنند.

دریافت فرمها و مستندات مرتبط با طرح، مقاله، و یا خلاصه مقاله، تنها از شبکه داخلی پژوهشگاه و از طریق پايگاه داده‌هاي اطلاعات پژوهشي (سامان پژوه) پژوهشگاه ابن سینا امکان پذیر است.

همکاران

  • نفیسه مقدس فر
  • آزاده حاجی پروانه
  • پروانه احمدی


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 131 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو