درباره ما

شرکت ملت؛ معرف ها و ابزارهای بیولوژیکی با کیفیت بالا را شناسایی، توسعه و ارائه می کند که در طیف گسترده ای از زمینه ها و کاربردها از جمله کشف دارو، تشخیص و تحقیقات اساسی ضروری هستند.

ماموریت ما

خدمت به دانشمندان حوزه بیوتکنولوژی بعنوان شتاب دهنده در رسیدن به اهداف پروژه ها

چرا شتاب دهنده؟

شرکت ملت؛ می داند که زمان برای محققین از جایگاه ویژه ای برخوردار است لذا تیم مجرب و خّبره  از طرفی و تجهیزات مدرن از طرف دیگر، می تواند بازوی شتاب دهنده پروژه های  پژوهشگران تعریف شود تا شعار؛ زمان بیشتر به معنای پیشرفت بیشتر محقق گردد.

چالش ما

پروتئین ها بالاخص آنتی بادی ها، نقش اساسی در حوزه های تحقیق، تشخیص و درمان ایفا می کنند لذا بعنوان قلب تپنده بیوتکنولوژی می توان از آن ها نام برد. تولید آنتی بادی هایی با حساسیت، ویژگی و سازگاری بالا یک چالش همیشگی است.

مواجهه با چالش

شرکت ملت؛ با بهرگیری از نیروی انسانی توانمند و مبتنی بر تجربه ای سِتُرگ، واحد تحقیق و توسعه ای کارآمد را طرح ریزی کرده که پتانسیل تولید محصولاتی با کیفیت و کمیت بالا را دارد.

تیم ما

تیم ما بزرگترین سرمایه ماست. اعضای هیئت علمی پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی – ابن سینا، به مثابه ی درختی تنومند بوده که ثمرهایی با کیفیت و کمیت می دهد.

محصولات ما

انواع آنتی بادی های پلی کلونال و مونوکلونال، پروتئین های نوترکیب، کیت های تشخیصی بیوشیمیایی و مولکولی، معرف ها، فرآورده های بیولوژی، زخم پوش و پانسمان های زخم و ...

خدمات ما

ما تجربه و توانایی همکاری با سازمان‌های مختلف در مدل های گوناگون تجاری سازی را داریم. ما وضعیت موجود را زیر سوال می بریم و به دانشمندان علوم زیستی قدرت می دهیم تا از موانع پیشرفت عبور کنند. ما به طور مداوم به دنبال بازخورد مشتریان و همکاری های تحقیق و توسعه هستیم تا مشکلات را پیش از بروز و حل آنها پیش بینی کنیم.


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 159 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو