دکتری تخصصی بیولوژی تولیدمثل

با استعانت از خداوند متعال پژوهشگاه ابن سینا، بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌هاي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، جهت دوره‌های دکتری تخصصی بیولوژی تولیدمثل از مهرماه 1395 بصورت یکسال در میان با پژوهشگاه رویان دانشجو می پذیرد.

این پژوهشگاه با داشتن امکانات مناسب و برخورداری از اعضای هیأت علمی مجرب و متخصص در رشته‌های مختلف علوم پایه و بالینی، زمینه مناسبی را جهت تربیت دانشجویان رشته‌های مختلف و نیروی انسانی متخصص فراهم نموده است. در این راستا یکی از خدماتی که این پژوهشگاه به دانشجویان مقطع دکترای تخصصی بیولوژی تولیدمثل ارائه می‌دهد، راهنمایی و حمایت از اجرای پایان‌نامه‌های دانشجویی می‌باشد. دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته‌ بیولوژی تولیدمثل می‌توانند نسبت به اجرای پروژه پایان‌نامه تحصیلی خود در پژوهشگاه اقدام نمایند.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره تلفن 22432020 داخلی 457 (اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی) تماس حاصل فرمایند.


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 104 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو