اداره روابط عمومی

صفورا سلیمانی فخرمدیر اداره

روابط عمومی پژوهشگاه به منظور تحقق بخشیدن به اهداف پژوهشگاه و شناساندن دستاوردها و عرضه خدمات آن به جامعه علمی- تحقیقاتی و همچنین عموم مردم مشغول به فعالیت می باشد. این اداره در جهت معرفی پژوهشگاه در قالب تهیه بروشور، کتابچه، فیلم و تولید اخبار از فعالیتهای پژوهشگاه سعی در اطلاع رسانی دستاوردها از طریق رسانه های نوشتاری ، دیداری –شنیداری و الکترونیکی نموده است. در این اداره اطلاع رسانی درون سازمانی و برون سازمانی بطور همزمان صورت گرفته و با برقراری این ارتباطات سعی بر شفاف سازی فعالیتهای پژوهشگاه و سنجش و جلب افکار عمومی می باشد. از اهم فعالیتهای این اداره می توان به تولید فیلم های مرتبط با سمینار و مراکز پژوهشگاه - تصویربرداری از تمامی برنامه های آموزشی، همایشها ، سمینارها- برقراری ارتباط با سازمانهای مرتبط – انعقاد تفاهم نامه و قرارداد در زمینه های مشترک با سایر ارگانها و سازمانها- حضور فعال در نمایشگاههای ملی و بین المللی نام برد.

در مرکز درمان ناباروري و سقط مکرر ابن سینا نیز با قائل شدن جایگاه ویژه برای بیماران و مراجعین به مرکز درمان مشاوره‌های لازم جهت راهگشای بیماران ارایه و مورد توجه این اداره قرار می‌گیرد.

کارشناس : ریحانه کریمی روزبهانی

 


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 418 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو