کنگره اندومتریوز

چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز

چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوزچهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز در بهمن سال جاری از سوی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا برگزار می‌شود.


دکتر محمدرضا صادقی
رییس کنگره
    

دکتر رویا پادمهر
دبیرعلمی کنگره

 پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا نخستین بار کنگره اول جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز را در سال ۱۳۸۷ با دبیری علمی پروفسور عادل شروین برگزار کرد و کنگره دوم در سال ۱۳۹۱ و مجدداً با دبیری علمی پروفسور شروین برگزار شد. سومین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز در سال ۱۳۹۵ با دبیری علمی پروفسور شاهین خزعلی، جراح زنان و مدرس بین‌المللی لاپاراسکوپی پیشرفته برگزار شد. در کنگره‌های دوم و سوم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز به عنوان همکار کنار پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا حضور داشت.

 متخصصان زنان و زایمان، جراحی عمومی، جراحی کولورکتال و اورولوژی، پزشکان عمومی، ماماها و پرستاران شاغل در بخش‌های جراحی زنان مخاطبان اصلی این کنگره‌اند.


این کنگره در روزهای ۷، ۸، ۱۴ و ۱۵ بهمن سال جاری برگزار می‌شود و به دلیل محدودیت‌های ناشی از پاندمی کرونا، در قالب وبینار و به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد. روز نخست این کنگره، ۷ بهمن، به جشنواره فیلم‌های جراحی‌های لاپاراسکوپی زنان، اندومتریوز و هیستروسکوپی اختصاص دارد. این جشنواره برای نخستین بار در کشور و با هدف نماش تبحر و ظرافت کار جراحان عزیز کشورمان برگزار می‌شود و به سه فیلم نخست منتخب هیئت داوران این جشنواره، جوایزی اهدا می‌شود‌‌.

روزهای ۸، ۱۴ و ۱۵ بهمن پنل‌های تخصصی، دو پنل همزمان در صبح و دو پنل همزمان در عصر، با محورهای برگزار می‌شود. محورهای مورد بحث در پنل‌های تخصصی این کنگره عبارتند از:

 • اندومتریوز: اپیدمیولوژی، ژنتیک و اپی‌ژنتیک
 • اندومتریوز و درمان جراحی
 • باروری و حفظ باروری در اندومتریوز
 • لاپاراسکوپی هیسترکتومی
 • آناتومی در جراحی لاپاراسکوپی
 • کیفیت زندگی در مبتلایان به اندومتریوز
 • نقش تصویربرداری در اندومتریوز
 • اندومتریوز و سرطان
 • درمان‌های مدیکال
 • عوارض لاپاراسکوپی‌
 • اندومتریوز و بارداری
 • میوم و آدنومیوز
 • هیستروسکوپی

در چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز، اساتید برجسته و نامدار ملی و بین‌المللی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و امیدواریم این کنگره نیز همانند سه کنگره پیشین پرمخاطب و بسیار مفید باشد و فرصتی مغتنم برای تبادل دستاوردها و تجارب علمی روز جهان و در حوزه جراحی‌های زنان و اندومتریوز را در اختیار جامعه پزشکی کشور قرار دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 22432020-021 داخلی 455 و 456 تماس حاصل فرمایید و یا با ایمیل edu [AT] avicenna [DOT] ac [DOT] ir مکاتبه فرمایید.

 
 

پیام دکتر محمدرضا صادقی، رییس چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز


دکتر محمدرضا صادقی
رییس کنگره


با استعانت از پروردگار توانا و با همراهی متخصصان برجسته ایران و جهان، پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن‌سینا و مرکز فوق‌تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا، چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز را برگزار می‌کند.

هدف اصلی برگزاری این کنگره ایجاد فرصتی برای به اشتراک گذاری دانش روز جهان در زمینه بیماری اندومتریوز، درمان‌های دارویی و جراحی این بیماری، جراحی‌های لاپاراسکوپی‌ و هیستروسکوپی زنان و دیگر ابعاد مرتبط با جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان است.

خوشبختانه کلینیک فوق‌تخصصی اندومتریوز ابن‌سینا که با حضور و همراهی استادان نامدار این عرصه طراحی و تأسیس شد، توانسته است در سال‌های اخیر متخصصان مجرب و توانمندی چه در عرصه تشخیص و چه در عرصه درمان‌های جراحی پیشرفته و کم‌تهاجمی اندومتریوز و بیماری‌های زنان تربیت کند و با برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی متعدد، جراحی‌های لایو و ارتباط مداوم و مؤثر با رسانه‌ها در ارتقاء دانش و مهارت جامعه پزشکی در زمینه بیماری اندومتریوز و روش‌های تشخیص، درمان و مدیریت عوارض آن نقش مهمی ایفا کند.

پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا با افتخار پذیرای حضور و مشارکت همه فعالان و متخصصان این عرصه‌ در چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز است و امیدواریم این کنگره نیز همانند سه کنگره پیشین مجالی باشد برای تبادل نظر و طرح مباحث به‌روز و ارزشمند از سوی استادان و متخصصان این حوزه و بر دانش و تجربه مخاطبان محترم این کنگره بیفزاید.

فراخوان مقاله چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز

فراخوان ارسال مقاله به چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه ابن‌سینا جهاد دانشگاهی منتشر شد.

پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا، چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز (EMIG ۲۰۲۲) را در تاریخ ۸-۷ و ۱۵-۱۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌کند. عناوین مورد بحث در این کنگره شامل "اندومتریوز؛ اپیدمیولوژی، ژنتیک و اپی‌ژنتیک"، "اندومتریوز و درمان جراحی"، "باروری و حفظ باروری در اندومتریوز"، "لاپاروسکوپیک هیسترکتومی"، "آناتومی در جراحی لاپاروسکوپی"، "کیفیت زندگی در بیماران اندومتریوز"، "نقش تصویربرداری در اندومتریوز"، "اندومتریوز و سرطان"، "درمان‌های مدیکال"، "عوارض لاپاراسکوپی"، "آندومتریوز و بارداری"، "میوم و آدنومیوز" و " هیستروسکوپی" اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند مقاله‌های خود را از ۱۵ شهریورماه لغایت اول آبان‌ماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز (EMIG ۲۰۲۲) ارسال کنند.

راهنمای نگارش چکیده مقاله   راهنمای تهیه و ارائه پوستر


شماره‌ تماس ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱، داخلی ۴۵۵ و ۴۵۶ آماده پاسخگویی به سؤالات مرتبط با این کنگره می‌باشد.

ارسال خلاصه مقاله

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

نتایج متعاقبا از طریق ایمیل و یا پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید.

فستیوال فیلم‌های «لاپاراسکوپی زنان و اندومتریوز»


فستیوال فیلم‌های جراحی‌ لاپاراسکوپی‌ زنان و اندومتریوز به‌عنوان بخشی از چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز، پنجشنبه ۷ بهمن، برگزار می‌گردد و به سه فیلم منتخب، به انتخاب هیئت داوران، نشان و هدیه فستیوال اهدا می‌گردد.
اساتید ارجمند می‌توانند فیلم‌ یا فیلم‌های جراحی خود را با شرایط زیر ارسال فرمایند:

 1. فیلم‌های لاپاراسکوپی‌ زنان، لاپاراسکوپی‌ اندومتریوز و هیستروسکوپی
 2. حداکثر ده دقیقه
 3. ادیت‌شده
 4. کیفیت HD یا 1280 × 720 پیکسل یا Full HD یا 1920 × 1080 پیکسل
 5. مشخصات جراح به همراه شرح حال و نوع عمل بیمار در ابتدای فیلم گفته یا نوشته شود.
 6. رعایت ضوابط اخلاق پزشکی و مشخص نبودن چهره و هویت بیمار
از 3 فیلم منتخب هیأت داوران با اهدای جایزه و نشان ویژه جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی و اندومتریوز پژوهشگاه ابن‌سینا تقدیر خواهد شد. علاقه‌مندان جهت شرکت در جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی زنان و اندومتریوز می‌توانند آثار خود را از تاریخ 15 شهریورماه تا اول آبان‌ماه 1400 ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن: 22432020 - 021 داخلی 455 و 456 تماس حاصل نمائید.

مهلت ارسال آثار: 15 شهریور تا 1 آبان

فستیوال فیلم EMIG 2022

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 309 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو