کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی و اندومتریوز بهمن ماه برگزار می‌شود

کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی و اندومتریوز بهمن ماه برگزار می‌شود

کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی و اندومتریوز بهمن ماه برگزار می‌شود
دبیر علمی چهارمین دوره کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی و اندومتریوز گفت: این رویداد طی چهار روز و به صورت وبینار در بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
رویا پادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا در خصوص چهارمین دوره کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی و اندومتریوز پژوهشگاه فناوری‌های علوم زیستی ابن سینا بیان کرد: این رویداد طی چهار روز برگزار می‌شود و روز اول آن مختص به جشنواره فیلم‌های لاپاراسکوپی و اندومتریوز زنان است. در ابتدای این جشنواره فیلم‌های جراحی دو تا سه نفر از اساتید این حوزه به مدت ۱۰ دقیقه پخش می‌شود. فراخوانی نیز برای تمامی جراحان حوزه زنان منتشر شده که می‌توانند فیلم‌های جراحی خود را در قالب ویدئوهای ۱۰ دقیقه‌ای در سایت این رویداد آپلود کنند.

وی افزود: هیئت داوران ویدئوها را تماشا کرده و بهترین موارد انتخاب می‌کنند تا در روز جشنواره پخش شوند. در نهایت سه فیلم در سه حوزه لاپاراسکوپی، اندومتریوز و سیستوسکوپی برگزیده شده و جایزه می‌گیرند. مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره از ۱۵ شهریور شروع شده تا اول آبان ادامه دارد. چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی و اندومتریوز زیر هفتم، هشتم، چهاردهم و پانزدهم بهمن ماه ۱۴۰۰ به صورت وبینار برگزار می‌شود.

دبیر علمی چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی و اندومتریوز گفت: تعداد زیادی از جراحان کم‌تهاجمی ایرانی و خارجی در این رویداد شرکت می‌کنند. سخرانی‌های مختلف در زمینه سرطان تخمدان، آموزش جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان، اندومتریوز، کیفیت زندگی زنان مبتلا به این بیماری، نحوه درمان درد این بیماران و درمان دارویی اندومتریوز طی سه روز به صورت جلسات صبح و بعد از ظهر انجام می‌شود. در این رویداد مباحثی شامل نحوه درمان دردهای لگنی در دختران نوجوان و زنان در سنین باروری نیز برای پزشکان عمومی و فارغ‌التحصیلان مامایی در نظر گرفته شده است.

000
خواندن 52 دفعه


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 100 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو