جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی و اندومتریوز برگزار می شود

جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی و اندومتریوز برگزار می شود

جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی و اندومتریوز برگزار می شود
پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن‌سینا همزمان با برگزاری چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز، جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی زنان و اندومتریوز را برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا، چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز (EMIG ۲۰۲۲) را در تاریخ ۸-۷ و ۱۵-۱۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌کند. همزمان با برگزاری این کنگره، جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی زنان و آندومتریوز  نیز در تاریخ 7 بهمن‌ماه 1400 برگزار می‌شود.

شرایط شرکت در جشنواره: فیلم‌های لاپاروسکوپی زنان، لاپاراسکوپی آندومتریوز و هیستروسکوپی؛ حداکثر زمان فیلم 10 دقیقه؛ به صورت ادیت‌شده؛ با کیفیت HD با 1280 * 720 پیکسل یا 1920 * 1080 پیکسل؛ به همراه مشخصات جراح به همراه شرح حال و نوع عمل بیمار که در ابتدای فیلم نوشته یا گفته شود؛ همچنین رعایت ضوابط اخلاق پزشکی و مشخص نبودن چهره و هویت بیمار در آثار ارسالی الزامی است.

از 3 فیلم منتخب هیأت داوران با اهدای جایزه و نشان ویژه جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی و اندومتریوز پژوهشگاه ابن‌سینا تقدیر خواهد شد. علاقه‌مندان جهت شرکت در جشنواره فیلم‌های لاپاروسکوپی زنان و اندومتریوز می‌توانند آثار خود را از تاریخ 15 شهریورماه تا اول آبان‌ماه 1400 از طریق بارگذاری در لینک https://www.avicenna.ac.ir/fa/shortcut/emig ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن: 22432020 - 021 داخلی 455 و 456 تماس حاصل نمائید.

000
خواندن 75 دفعه


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 101 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو