حضور پرفسور فرهاد نزهت در دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز

حضور پرفسور فرهاد نزهت در دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز

به گزارش جامعه ایده آل به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، پروفسور فرهاد نزهت، متخصص بیماری‌های زنان و زایمان، فلوشیپ جراحی زنان و جراحی رباتیک کم تهاجمی و مدیر مرکز پزشکی جراحی زنان و انکولوژی نزهت در نیویورک امریکا در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز که از سوی این پژوهشگاه برگزار می‌شود، به‌عنوان رئیس پنل و سخنران حضور دارند.
پرفسور فرهاد نزهت از متخصصان برجسته ایرانی است که مدیریت بخش بیمارستان لانگون لانگ‌آیلند آمریکا را بر عهده دارد. وی استاد کالج پزشکی ویل کورنل دانشگاه کرنل نیویورک امریکا و استاد معین دانشکده پزشکی گراسمن و لانگ آیلند دانشگاه نیویورک امریکا و دارنده گواهینامه انکولوژی زنان و گواهینامه جراحی‌های زنان از هیئت مامایی و زنان آمریکا است.
پنجمین کنگره کشوری و دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذر و ۱ دی ماه با حضور اساتید و متخصصان نامدار ایران و جهان در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این کنگره بین‌المللی به نشانی www.avicennacongress.ir/emig2023/مراجعه کنند.

000
خواندن 397 دفعه


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 120 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو