شرکت میثیا صنعت، از واحدهای فناور مرکز رشد ابن سینا، دانش بنیان شد

شرکت میثیا صنعت، از واحدهای فناور مرکز رشد ابن سینا، دانش بنیان شد

با تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان، شرکت میثیا صنعت به جمع شرکت‌های دانش بنیان پیوست.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ابن سینا، شرکت میثیا صنعت، از واحدهای فناور مستقر در این مرکز موفق شد با تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان، عنوان دانش بنیانی را کسب نماید.

دکتر رضا شاهین‌فر، سرپرست مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینا، اظهار داشت: شرکت‌های دانش‌بنیان شرکت‌هایی هستند که با ترکیب دانش، فناوری و تخصص‌های علمی و پژوهشی، فعالیت می‌کنند.  در این شرکت‌ها، ایده‌های نو و قابل پیاده‌سازی علمی توسط نیروهای جوان و خلاق به فناوری‌های کاربردی تبدیل می‌شوند. شرکت‌های فناور در صورت کسب مجوز دانش بنیان می‌توانند از برخی از حمایت‌ها و معافیت‌ها بهره‌مند شوند.

شرکت میثیا صنعت در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می‌کند. این مجموعه بر اساس ارزیابی انجام شده طبق «آئین‌نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان» و «قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات»، موفق به اخذ تاییدیه تولیدی نوع ۲ شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه «مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی» شده است.

لازم به ذکر است پیش از این شرکت دانش گستران لک لک، یکی دیگر از واحدهای فناور مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینا، نیز موفق به ثبت در فهرست زیست‌بوم شرکت‌های خلاق شده بود.

000
خواندن 34 دفعه


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 115 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم