اداره نشر کتب علمی (انتشارات پژوهشگاه ابن سینا)

این اداره مسئول نظارت بر مراحل مختلف تدوین و انتشار کتاب در پژوهشگاه می‌باشد و کلیه مراحل پس از تأیید عنوان کتاب، شامل ترجمه یا تألیف، داوری علمی، ویرایش علمی و ادبی، طراحی و صفحه‌آرایی، اختصاص شابک، اخذ فیپا از کتابخانه ملی، اخذ مجوز چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هماهنگی چاپ، تحویل کتاب به پژوهشگاه و هماهنگی توزیع کتاب با نظارت این اداره صورت می‌گیرد.

انتشارات پژوهشگاه ابن‌سینا از سال ۱۳۸۱ با اخذ پروانه نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره 6106 به طور مستقل نسبت به دریافت مجوز چاپ و انتشار کتب تألیف یا ترجمه شده توسط اعضای پژوهشگاه و سایر محققان برجسته کشور اقدام می‌نماید.

جهت تصویب چاپ کتاب توسط اداره انتشارات، ابتدا عنوان کتاب در شورای مربوطه و سپس در شورای علمی پژوهشگاه بررسی و تصویب می‌شود. پس از ترجمه یا تألیف کتاب، مجدداً محتوای کتاب و نظر داوران تخصصی در شورای علمی پژوهشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تائید نهایی کتاب، این اداره نسبت به طی مراحل بعدی تا انتشار اقدام می‌نماید.

این اداره، در مدت فعالیت خود تاکنون علاوه بر انتشار عناوین متعددی کتاب تخصصی و فوق تخصصی، اقدام به تهیه، تولید و انتشار چندین عنوان DVD آموزشی به عنوان آثار غیرکتابی نموده است.

دکتر محمدرضا صادقیمدیر مسئول انتشارات

علاقه مندان به انتشار کتب علمی خود توسط انتشارات پژوهشگاه ابن سینا، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند با شماره تلفن 22432020 داخلی 456 (اداره نشر کتب علمی) تماس حاصل فرمایند.

 


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

We have 279 guests and no members online

نماد الکترونیکی

جستجو

main Menu EN