چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز برگزار می شود

چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز برگزار می شود

چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز برگزار می شود
چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز در بهمن ۱۴۰۰ از سوی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، رؤیا پادمهر جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ لاپاراسکوپی‌ پیشرفته گفت: پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا نخستین بار کنگره اول جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز را در سال ۱۳۸۷ با دبیری علمی پروفسور عادل شروین برگزار نمود و کنگره دوم در سال ۱۳۹۱ و باز هم با دبیری علمی پروفسور شروین برگزار شد. سومین کنگره در سال ۱۳۹۵ با دبیری علمی پروفسور شاهین خزعلی، جراح زنان و مدرس بین‌المللی لاپاراسکوپی پیشرفته برگزار شد. در کنگره‌های دوم و سوم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز به عنوان همکار کنار پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا حضور داشت.

عضو هیئت علمی پژوهشگاه ابن‌سینا در خصوص جامعه هدف این کنگره توضیح داد: متخصصان زنان و زایمان، جراحی عمومی، جراحی کولورکتال و اورولوژی، پزشکان عمومی، ماماها و پرستاران شاغل در بخش‌های جراحی زنان مخاطبان اصلی این کنگره‌اند.

دبیر علمی چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز درباره زمان و شیوه برگزاری این کنگره گفت: این کنگره در روزهای ۷، ۸، ۱۴ و ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ به دلیل محدودیت‌های ناشی از پاندمی کرونا، در قالب وبینار و به‌ صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی افزود: روز نخست کنگره که ۷ بهمن خواهد بود، به جشنواره فیلم‌های جراحی‌های لاپاراسکوپی زنان، اندومتریوز و هیستروسکوپی اختصاص دارد و روزهای ۸، ۱۴ و ۱۵ بهمن پنل‌های تخصصی، دو پنل همزمان در صبح و دو پنل همزمان در عصر برگزار می‌شود.

پادمهر یادآور شد: در چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز، اساتید برجسته و نامدار ملی و بین‌المللی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و امیدواریم این کنگره نیز همانند سه کنگره پیشین پرمخاطب و بسیار مفید باشد و فرصتی مغتنم برای تبادل دستاوردها و تجارب علمی روز جهان و در حوزه جراحی‌های زنان و اندومتریوز را در اختیار جامعه پزشکی کشور قرار دهد.

000
خواندن 56 دفعه


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 125 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو