آغاز فصل جدید برنامه تلویزیونی پایان ناباروری

آغاز فصل جدید برنامه تلویزیونی پایان ناباروری

فصل جدید برنامه تلویزیونی «پایان ناباروری»، از دهم آبان ۹۹ بر روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، فصل جدید برنامه تلویزیونی «پایان ناباروری» که با مشارکت مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا و گروه دانش شبکه چهار سیما تولید می‌شود، از دهم آبان به روی آنتن می‌رود.

این برنامه که شنبه‌ها ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، به موضوعات مختلف حوزه باروری و ناباروری، از جمله علل ناباروری در زنان و مردان، روش‌ها و فناوری‌های درمان ناباروری، مانند سلول‌درمانی و دیگر تکنیک‌های نوین درمان ناباروری که حاصل تلاش محققان پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا است، سقط مکرر، اندومتریوز، اهدای تخمک و جنین، رحم جایگزین و نقش ژنتیک در درمان ناباروری اختصاص دارد.

مینا هاشمی و مجتبی حصامی اجرای این برنامه تلویزیونی را بر عهده دارند و در سری جدید برنامه افزون بر جنبه‌های پزشکی، به ابعاد فرهنگی، اجتماعی و روانشناختی این موضوع نیز پرداخته می‌شود.

گفتگو با زوج‌های نابارور و روایت تجربیات و دغدغه‌هایشان، تولید موشن گرافیک‌هایی به زبان ساده با موضوع ناباروری و آیتمی با عنوان کلاس ناباروری از بخش‌های جدید این برنامه است.

برنامه تلویزیونی پایان ناباروری، به تهیه‌کنندگی مرجان بیات، در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید می‌شود و پخش آن از شنبه دهم آبان ۹۹ ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما آغاز می‌شود.

000
خواندن 615 دفعه


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی اخذ موافقت بوردهای تخصصی و هیأت...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخ...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی ارایه 822 مقاله داخلی و خارجی ا...

تولیدات

تولیدات

دستاوردهای تولیدی تولید موفقیت آمیز انواع آنتی با...

سایر

سایر

سایر دستاوردها 1-احداث پروژه عمرانی مجتمع تحقیقات...

عضویت ها

عضویت ها

عضویت پژوهشگاه در شبکه های تحقیقاتی کشور شبکه سرط...

گالری تصاویر

آمار سایت

ما 388 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد الکترونیکی

جستجو