سایر نشریات

پژوهشگاه ابن سینا از ابتدای تاسیس، در راستای اطلاع رسانی همه جانبه تازه های بیوتكنولوژی تولید مثل و ناباروری، انتشار نشریات تخصصی را در سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و دراین راستا در کنار چاپ فصلنامه علمی پژوهشی باروری و ناباروری از سال 1378 تا کنون، چاپ ماهنامه تخصصی تولیدمثل و نازایی را از سال 1377، ماهنامه پیام باروری و ناباروری را از سال 1378، ماهنامه تخصصی آنتی بادی منوکلونال را از سال 1382 و فصلنامه بهداشت باروری را با قابلیت توزیع در کیوسک های مطبوعاتی سطح شهر از سال 1382 آغاز نمود. 
لازم به ذکر است که انتشار فصلنامه بیوتکنولوژی پزشكی پژوهشگاه ابن سینا (AJMB) نیز از سال 1388 آغاز شد. انتشار این نشریه كه موفق به اخذ امتیاز علمی پژوهشی از کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور گردید و به زبان انگلیسی میباشد، ادامه دارد.
با توجه به برنامه ریزی جدی و تیم فعال پژوهشگاه در جهت ادامه فعالیت نشریات و علاقمندی و استقبال مخاطبان جهت دریافت آنها، به دلیل بخشنامه مدیریت ارشد وقت جهاددانشگاهی مبنی بر توقف چاپ مجلات غیر علمی ـ پژوهشی در جهاددانشگاهی، علیرغم تمایل این پژوهشگاه، فعالیت نشریات ذیل متوقف گردید. علیرغم گذشت 7 سال، هنوز بسیاری از علاقمندان خواهان دریافت این نشریات میباشند. امید است در آینده ای نزدیك بتوانیم با چاپ این قبیل نشریات پاسخگوی نیاز علمی دانشجویان و محققین كشور باشیم.

 

سایر نشریات پژوهشگاه ابن سینا که دیگر انتشار نمی یابد به شرح ذیل می باشد:

000
خواندن 206 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

عضویت ها

عضویت ها

در رابطه با نحوه ی تشکیل انواع شرکت و همچنین نحوه...

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

انون،شرکت های تجاری را تحت نظم به خصوصی قرار داده...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

ورشکستگی،تصفیه و مرور زمان نحوه تقسیم سود و زیان...

دستاوردهای فرهنگی

دستاوردهای فرهنگی

در این نوع شرکت ها مسئولیت بعضی از شرکا محدود به س...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

شرکت های تجاری، اجتماع دو یا چند شخص حقیقی یا حقوق...

تولیدات

تولیدات

در انتها خاطر نشان می شویم،ثبت شرکت فکر برتر،به لح...

گالری تصاویر

جستجو