مرکز تحیقات ایمونولوژی تولیدمثل

معرفي مركز تحقيقاتي ايمونولوژي توليد مثل

مركز تحقيقات ايمونولوژي توليد مثل در سال 1389، بدنبال گسترش فعاليتهاي گروه ايمونولوژي توليد مثل، با تصويب شواري گسترش دانشگاههاي علوم پزشكي وزارت بهداشت ،‌ درمان و آموزش پزشكي تأسيس شد.( لينك به نامه 65414/1)

اين مركز تحقيقاتي، هم اكنون طرحهاي متعددي را با كمك جمعي از متخصصان علوم پايه پزشكي و باليني در موضوعات ايمونوبيولوژي توليد مثل، سقط مكرر، عدم موفقيت سيكلهاي باروري و اندومتريوزيس،‌ با تأمين بودجه از منابع داخلي و بين‌المللي، در دست انجام دارد. وجه مشخصه اين مركز تحقيقاتي، همكاري مشترك حوزه‌هاي علوم پايه و باليني در كنار هم، براي رفع مشكلات بيماران مي‌باشد، بطوري كه اين مركز با توجه به اولويت‌ها و محورهاي فعاليت خود، مطالعات تحقيقي خود را از درون آزمايشگاهها تا بالين بيماران ادامه مي‌دهد. امروزه،‌ محققان به اين نتيجه رسيده اند كه عوامل ايمني شناسي علت بيش از 50 درصد از مشكلات دوران حاملگي مي‌باشد، كه با توجه به گستردگي وسيع تحقيقاتي پيش رو، اين پژوهشكده اولويت تحقيقاتي خود را در حيطه بررسي سيستم ايمني در طول حاملگي، سقط مكرر، عدم موفقيت‌ سيكلهاي باروري، اندومتريوزيس و نقش تغذيه در بهبود مشكلات دوران حاملگي متمركز كرده است.

تلاش محققين محترم اين مركز منجر به طرحهاي متنوع پايان يافته يا در دست اجرا، ‌مقالات داخلي و خارجي متعدد و ارائه تحقيقات در كنگره‌هاي داخلي و بين المللي شده است.

 

اعضاء هيأت علمي مركز تحقيقات ايمونولوژي توليد مثل

  • دكتر سعيد زارعي
  • دكتر اميرحسن زرناني
  • دكتر عادل شروين
  • دكتر لادن گياهي
  • دكتر مريم توكلي
  • دكتر افسانه محمدزاده
  • دكتر الهام اكبري
000


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

عضویت ها

عضویت ها

در رابطه با نحوه ی تشکیل انواع شرکت و همچنین نحوه...

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

انون،شرکت های تجاری را تحت نظم به خصوصی قرار داده...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

ورشکستگی،تصفیه و مرور زمان نحوه تقسیم سود و زیان...

دستاوردهای فرهنگی

دستاوردهای فرهنگی

در این نوع شرکت ها مسئولیت بعضی از شرکا محدود به س...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

شرکت های تجاری، اجتماع دو یا چند شخص حقیقی یا حقوق...

تولیدات

تولیدات

در انتها خاطر نشان می شویم،ثبت شرکت فکر برتر،به لح...

گالری تصاویر