صفحه اصلی مرکز درمان ناباروری
معرفی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سیناPDFچاپ

مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا جهاد دانشگاهی، كه اولین مركز تخصصی درمان سقط مكرر در كشور است، با همكاری مشترك مركز ART دانشگاه UKSH لوبك آلمان در پاییز 1382 با هدف رفع نیازهای تحقیقاتی پژوهشگاه ابن سینا و راهگشایی در درمان‌های ناباروری و سقط مکرر فعالیت خود را آغاز كرد.

دست اندر کاران این مركز بر این باورند كه ارائه خدمات در بخش ناباروری و سقط مكرر می‌بایست به‌طور كامل، دقیق و یكجا (One Step Clinic) انجام گیرد تا ضمن ایجاد تسریع در روند تشخیص و درمان، ارتقاء كیفیت، حصول بهترین نتیجه و رضایت زوج‌های مراجعه كننده را تأمین نماید. از این‌رو، این مركز‌ خدمات تشخیصی و درمانی خود را برای اولین بار در کشور در قالب شش كلینیك فوق تخصصی درمان ناباروری، درمان سقط مكرر، درمان‌های جایگزین، بررسی سلامت جنین، آندومتریوز و كنترل بارداری‌های پر خطر (پره ناتولوژی)، سلامت جنسی، 8 بخش پاراکلینیکی و آزمایشگاهی و 8 گروه مشاوره ای به انجام می رساند.

از آنجایی که سلامت جنسی یکی از جنبه های تفکیک ناپذیر سلامت باروری محسوب می شود، کلینیک سلامت جنسی به منظور ارائه خدمات جامع، از زمستان سال 1390 فعالیت خود را در مرکز فوق تخصصی ابن سینا آغاز نمود. در این کلینیک به ارائه خدمت در حوزه مشکلات و اختلالات جنسی، بیماری های قابل انتقال از راه تماس جنسی و به طور موکد عفونت های ناشی از هرپس ویروس ها پرداخته می شود.

از جمله توانمندی‌های این مرکز، طراحی ، نصب و بهره برداری اختصاصی از سیستم جامع مدیریت اطلاعات بیماران نابارور، (ICTS) ، برای اولین بار در كشور است.

 

رییس مرکز: دکتر محمد مهدی آخوندی

مدیر مرکز: دکتر بهزاد قربانی

 

اطلاعات بیشتر در پایگاه اینترنتی مرکز به نشانی www.avicennaclinic.ir

شماره تلفن مرکز : 23519 021

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۸
 
 

کنگره نانو

آگهی
سمینار نانوپزشکی در تشخیص و درمان بیماریهای صعب العلاج

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز58
mod_vvisit_counterدیروز65
mod_vvisit_counterاین هفته58
mod_vvisit_counterاین ماه2082

حاضرین در سایت

 8 مهمان حاضر

لینک به سایت