صفحه اصلی
پروژه پالایشگاه خون
مدیر: سیدعباس موسوی نژاد
پروژه ملی تولید جنین تعیین جنسیت شده گاو
شرکت دانش بنیان پارس سینا یاخته (وابسته به مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینا)
مجتمع تولید آنتی بادی های منوکلونال درمانی
مدیر: دکتر یونس مدبری صابر
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا

AIC
مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا جهاد دانشگاهی، كه اولین مركز در این زمینه در کشور می باشد، با همكاری مشترك مركز ART دانشگاه UKSH لوبك آلمان در پاییز ۱۳۸۲ با هدف رفع نیازهای تحقیقاتی پژوهشگاه ابن سینا و راهگشایی در درمان‌های ناباروری و سقط مکرر فعالیت خود را آغاز كرد.

پژوهشکده نانوبیوتکنولوژی

MARC
پس از اخذ موافقت قطعی تأسیس مركز تحقیقات نانوتكنولوژی زیستی در تاریخ ۱۹/۱۰/۱۳۸۶ از سوی شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشكی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی، مجوز تأسیس پژوهشكده نانوبیوتكنولوژی نیز از سوی هیأت امنای جهاد دانشگاهی در تاریخ ۱۷/۸/۱۳۸۷ صادر گردید.

پژوهشکده مونوکلونال آنتی بادی

MARC
پژوهشكده آنتی‌بادی منوكلونال، با هدف ارائه خدمات تولیدی و پژوهشی در زمینه آنتی‌بادی‌های منوكلونال درسال ۱۳۷۹ تأسیس شد. این پژوهشكده به منظور ایجاد پایگاهی جهت فعالیتهای پژوهشی و تولیدی در زمینه سلول‌های انسانی و حیوانی مولد آنتی‌بادی‌های منوكلونال، گامی بلند را به سوی توسعه علمی و صنعتی كشور برداشته است.

پژوهشکده بیوتکنولوژی تولیدمثل

RBRC
مركز تحقیقات بیولوژی و بیوتكنولوژی تولیدمثل و نازایی در سال ۱۳۷۷، به همت جمعی از متخصصان علوم پایه پزشكی و درمان ناباروری، با تصویب هیأت امنا جهاد دانشگاهی تأسیس شد. در تاریخ ۱۹/۴/۷۸، مجوز تأسیس، به استناد رأی شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشكی وزارت بهداشت، از سوی وزیر محترم وقت، صادر شد.

 
معرفی پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن سینا

پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فن‌آوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز نمود.

این پژوهشگاه مشتمل بر پژوهشکده بیوتكنولوژی تولیدمثل، پژوهشکده آنتی‌بادی منوكلونال و پژوهشکده نانوبیوتكنولوژی، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی و مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر می باشد.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۴۳
ادامه مطلب...
 
معرفی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا

مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا جهاد دانشگاهی، كه اولین مركز تخصصی درمان سقط مكرر در كشور است، با همكاری مشترك مركز ART دانشگاه UKSH لوبك آلمان در پاییز 1382 با هدف رفع نیازهای تحقیقاتی پژوهشگاه ابن سینا و راهگشایی در درمان‌های ناباروری و سقط مکرر فعالیت خود را آغاز كرد.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۸
ادامه مطلب...
 
مرکز رشد زیست فناوری پزشکی ابن سینا

 

گزارش اجمالی از مرکز رشد زیست فناوری پزشکی ابن سینا

مرکز رشد زیست فناوری پزشکی ابن‌سینا وابسته به پژوهشگاه جهاد دانشگاهی ابن سینا از سال 1389 شروع به فعالیت نموده است. اهم فعالیت‌های این مرکز در زمینه‌های تخصصی بیوتکنولوژی تولیدمثل، آنتی‌بادی منوکلونال و نانوتکنولوژی زیستی و ... می‌باشد.

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۸
ادامه مطلب...
 


 

کنگره نانو

آگهی
سمینار نانوپزشکی در تشخیص و درمان بیماریهای صعب العلاج

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز28
mod_vvisit_counterدیروز77
mod_vvisit_counterاین هفته259
mod_vvisit_counterاین ماه2024

حاضرین در سایت

 11 مهمان حاضر

لینک به سایت