اداره نشر کتب علمی (انتشارات پژوهشگاه ابن سینا)

این اداره مسئول نظارت بر مراحل مختلف تدوین و انتشار کتاب در پژوهشگاه می‌باشد و کلیه مراحل پس از تأیید عنوان کتاب، شامل ترجمه یا تألیف، داوری علمی، ویرایش علمی و ادبی، طراحی و صفحه‌آرایی، اختصاص شابک، اخذ فیپا از کتابخانه ملی، اخذ مجوز چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هماهنگی چاپ، تحویل کتاب به پژوهشگاه و هماهنگی توزیع کتاب با نظارت این اداره صورت می‌گیرد.

انتشارات پژوهشگاه ابن‌سینا از سال ۱۳۸۱ با اخذ پروانه نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره 6106 به طور مستقل نسبت به دریافت مجوز چاپ و انتشار کتب تألیف یا ترجمه شده توسط اعضای پژوهشگاه و سایر محققان برجسته کشور اقدام می‌نماید.

جهت تصویب چاپ کتاب توسط اداره انتشارات، ابتدا عنوان کتاب در شورای مربوطه و سپس در شورای علمی پژوهشگاه بررسی و تصویب می‌شود. پس از ترجمه یا تألیف کتاب، مجدداً محتوای کتاب و نظر داوران تخصصی در شورای علمی پژوهشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تائید نهایی کتاب، این اداره نسبت به طی مراحل بعدی تا انتشار اقدام می‌نماید.

این اداره، در مدت فعالیت خود تاکنون علاوه بر انتشار عناوین متعددی کتاب تخصصی و فوق تخصصی، اقدام به تهیه، تولید و انتشار چندین عنوان DVD آموزشی به عنوان آثار غیرکتابی نموده است.

حمید حمزه زادهمدیر اداره نشر کتب علمی
دکتر سیدعلی آذینمدیر مسئول انتشارات

علاقه مندان به انتشار کتب علمی خود توسط انتشارات پژوهشگاه ابن سینا، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند با شماره تلفن 22404144 داخلی 352 (اداره نشر کتب علمی) تماس حاصل فرمایند.


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

عضویت ها

عضویت ها

در رابطه با نحوه ی تشکیل انواع شرکت و همچنین نحوه...

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

انون،شرکت های تجاری را تحت نظم به خصوصی قرار داده...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

ورشکستگی،تصفیه و مرور زمان نحوه تقسیم سود و زیان...

دستاوردهای فرهنگی

دستاوردهای فرهنگی

در این نوع شرکت ها مسئولیت بعضی از شرکا محدود به س...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

شرکت های تجاری، اجتماع دو یا چند شخص حقیقی یا حقوق...

تولیدات

تولیدات

در انتها خاطر نشان می شویم،ثبت شرکت فکر برتر،به لح...

گالری تصاویر