دکتر محمدرضا صادقیرییس پژوهشگاه

درباره رییس پژوهشگاه

دکتر محمدرضا صادقی دارای دکتری تخصصی بیوشیمی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، از سال 1380 تاکنون معاون پژوهش و فناوری و از سال 1396 ریاست پژوهشگاه فناریهای نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی – ابن سینا، دبیر شورای علمی و دبیرکمیته اخلاق در پژوهش های علوم پزشکی، عضو کمیسیون ارتقاء و عضو شورای تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه ابن سینا، مسئول دانشجویان دکتری رشته بیولوژی تولیدمثل در پژوهشگاه، از سال 79 سردبیرمجله JRI و از سال 88 عضو هیات تحریریه مجله AJMB و همچنین عضو هیأت ممیزه مرکزی جهاد دانشگاهی و نیز کمیته تخصصی پزشکی کمیسیون مرکزی ارتقاء اعضاء هیات علمی جهاد دانشگاهی و عضو شواری نظارت و گسترش تشکیلات پژوهشی جهاد دانشگاهی می باشند.

دستاوردهای پژوهشی دکتر محمدرضا صادقی با رتبه علمی استادی پژوهشی در طی سال ها فعالیت آموزشی و پژوهشی؛ مجری بیش از 30 طرح تحقیقاتی، همکاری در طرح های متعددی (بیش از 70 طرح)، چاپ بیش از 111 مقاله پژوهشی و ارائه 165 خلاصه مقاله در مجامع علمی داخلی و بین المللی، استاد راهنمای بیش از 30 دانشجوی ارشد و دکتری تخصصی.

مسئولیت بخش جنین شناسی و آندرولوژی مرکز درمان ناباروری وسقط مکرر ابن سینا از سال86، ایشان همچنین بعنوان عضو کمیته علمی ده ها کنگره ملی در حوزه تولید مثل و ناباروری بوده اند. در حال حاضر ایشان به عنوان دبیر انجمن جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران می باشند و همواره در سه دوره جشنواره برترین های تولیدمثل در سه سال متوالی دبیری جشنواره را به عهده داشته اند.

مدیر دفتر ریاست و امور شوراها : سارا صفوی (M.A)

بخشهای مختلف حوزه ریاست، شامل اداره ها و واحدها


پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

آخرین مطالب بلاگ

عضویت ها

عضویت ها

در رابطه با نحوه ی تشکیل انواع شرکت و همچنین نحوه...

دستاوردهای آموزشی

دستاوردهای آموزشی

انون،شرکت های تجاری را تحت نظم به خصوصی قرار داده...

دستاوردهای درمانی

دستاوردهای درمانی

ورشکستگی،تصفیه و مرور زمان نحوه تقسیم سود و زیان...

دستاوردهای فرهنگی

دستاوردهای فرهنگی

در این نوع شرکت ها مسئولیت بعضی از شرکا محدود به س...

دستاوردهای پژوهشی

دستاوردهای پژوهشی

شرکت های تجاری، اجتماع دو یا چند شخص حقیقی یا حقوق...

تولیدات

تولیدات

در انتها خاطر نشان می شویم،ثبت شرکت فکر برتر،به لح...

گالری تصاویر